Gry Dla DzieciBezpieczne Gry Dla Dzieci

graj na sprawdzonej stronie gry-dladzieci.pl. Każdego dnia nowe gry i zabawy dla najmłodszych graczy. Zapraszamy

Wyszukaj Bajki

Oglądaj Bajki na Pełnym ekranie

Każdą z bajek można oglądnąć na pełnym ekranie wystarczy tylko, że klikniemy w ikonkę na pasku do włączania bajek, która znajduje się zaraz po opcji wyciszania i włączania dźwięku ( ikona 4 strzałki)
bajki

  • 08kwi

    bajka wilk i zającCiekawa przygoda Wilka i Zająca podczas olimpiady na stadionie. Napotkamy tu wiele ciekawych scen i przezabawnych sytuacji. Są to bardzo fajne i ciekawe bajki. Nie raz usłyszymy w niej powiedzenie Wilka do Zająca jakim jest: ,,Nu pagadi”!! czyli ja Ci pokaże. Jeżeli tylko lubisz takie kreskówki to zapraszamy do oglądnięcia tej bajki z przygodami Wilka i Zająca na stadionie. ZOBACZ BAJKE »

    Tagi: ,

  • 30mar

    bajki wilk i zającWilk i Zając jest to rosyjska kreskówka. Opowiada ona o przygodach Wilka, który w każdym odcinku knuje plany jak tu złapać Zająca. Znane jest zapewne wszystkim dzieciom powiedzenie Wilka:,,Nu pagadi!!!” czyli po polsku: ,,Ja Ci pokaże!!!” W każdym odcinku napotkamy na wiele ciekawych i interesujących przygód tych dwóch przezabawnych postaci tej bajki dla dzieci. Premiera pierwszego odcinka tej kreskówki miała miejsce 1 stycznia 1969 roku. ZOBACZ BAJKE »

    Tagi: , ,