Gry Dla DzieciBezpieczne Gry Dla Dzieci

graj na sprawdzonej stronie gry-dladzieci.pl. Każdego dnia nowe gry i zabawy dla najmłodszych graczy. Zapraszamy

Wyszukaj Bajki

Oglądaj Bajki na Pełnym ekranie

Każdą z bajek można oglądnąć na pełnym ekranie wystarczy tylko, że klikniemy w ikonkę na pasku do włączania bajek, która znajduje się zaraz po opcji wyciszania i włączania dźwięku ( ikona 4 strzałki)
bajki

 • 27sie

  rumcaj cesarski traktRumcajs nie za bardzo przepada za władzą w swojej pobliskiej miejscowości w której przecież kiedyż mieszkał. Jednak chciał być wolny  dlatego przeniósł się do lasu gdzie żyje ze swoją żoną Hanką oraz synkiem Cypiskiem.  Jednak jest ona bardzo pomocny i tym razem będzie pomagał w naprawie cesarskiego traktu. ZOBACZ BAJKE »

 • 27sie

  rumcaj i hankaPewnego słonecznego dnia w jaskini rozbójnika Rumcajsa Hanka przygotowała śniadanie i wybrała się na spacer. Jednak dość długo nie wracała. Rumcajs zaczął się o nią bardzo mocna martwić i zamartwiać co się z nią mogło stać. Czy wszystko dobrze się skończy i czy Hanka powróciła do domu zobaczcie to sami. ZOBACZ BAJKE »

 • 27sie

  rumcajs i tęczaW bajkach oczywiście wszystko jest możliwe. To będzie wyjątkowy odcinek w którym Rumcajs będzie ratował tęcze. Sami jesteśmy ciekawi przed jakim niebezpieczeństwem będzie musiał ratować tą tęczę. Przekonajmy się o tym sami.  Zachęcamy wszystkich do oglądnięcia tego kultowego już odcinka. ZOBACZ BAJKE »

 • 27sie

  rumcajs dla dzieciRumcajs w tym odcinku wysyła swojego syna Cypiska po chleb do pobliskiej miejscowości. Czy będzie tego żałował i co się wydarzy podczas drogi do miejscowości po chleb jak i też w samej miejscowości zobaczymy w tym odcinku. ZOBACZ BAJKE »

 • 27sie

  rozbujnik rumcajsRumcajs postanowił dać synowi pierwsze poważne zadanie. Syn Rumcajsa czyli Cypisiek musiał pilnować studzienki. Przed czym i dlaczego dowiemy się oglądając ten odcinek z rozbójnikiem Rumcajsem. ZOBACZ BAJKE »

  Tagi:

 • 21kwi

  bajka rozbójnik rumcajsRozbójnik Rumcajs pochodził z miejscowości Jičína. Jego wyuczony zawód to szewc, dlatego też nie od razu był rozbójnikiem a stał się nim dopiero z konieczności.  Rumcajs miał swoją żonę Hankę oraz wspaniałego synka o imieniu Cypisek.  W każdym odcinku bajki nosił ze sobą swoją strzelbę. Mieszkali oni w jaskini zbójeckiej w Rzacholeckim Lesie. Przeciwnikami rozbójnika Rumcajsa byli między innymi Książę Pan i Księżna Pani, każdy odcinek to walka pomiędzy nimi. ZOBACZ BAJKE »

  Tagi: ,

 • 21kwi

  bajki rumcajsTen film animowany powstał w czechosłowacji. Reżyserem tej kreskówki jest natomiast Ladislava Čapka. Ta bajka składa się ośmiu tomów jednak w Polsce do tej pory zostały przetłumaczone na język polski i wemitowane tylko cztery z nich. Jest to pierwsza z bajek, którą dodaliśmy do nowo powstałej kategorii o Rumcajsie. ZOBACZ BAJKE »

  Tagi: ,