Gry Dla DzieciBezpieczne Gry Dla Dzieci

graj na sprawdzonej stronie gry-dladzieci.pl. Każdego dnia nowe gry i zabawy dla najmłodszych graczy. Zapraszamy

Wyszukaj Bajki

Oglądaj Bajki na Pełnym ekranie

Każdą z bajek można oglądnąć na pełnym ekranie wystarczy tylko, że klikniemy w ikonkę na pasku do włączania bajek, która znajduje się zaraz po opcji wyciszania i włączania dźwięku ( ikona 4 strzałki)
bajki

  • 14gru

    bajki z noddyKolejny niezwykle ciekawy odcinek bajki dla wszystkich chłopców jak i też dla dziewczyn. Jeżeli lubisz Noddiego to polubisz też jego historyjki. Czasami jak wiemy są one niezwykle zwariowane. W tym odcinku Noddy spełnia swoje najskrytsze marzenia i zostaje policjantem. Zobacz jak potoczą się dalsze jego losy. Zachęcamy wszystkie dzieci do zapoznania się z tym odcinkiem bajki kaczor Donald. ZOBACZ BAJKE »

    Tagi:

  • 14gru

    bajki noddyWprowadziliśmy na naszą stronę trochę ożywienia. Specjalnie dla Was postanowiliśmy dodać na nasz portal ciekawe bajki dla dzieci. Tym razem są to bajki z kategorii Noddy. W tym odcinku bajki Noddy wybiera się na zakupy aby kupić składniki potrzebne do specjalnej mikstury. Jeżeli jesteście ciekawi co z tego będzie to zachęcamy Was do oglądania odcinku tej bajki dla wszystkich dzieci. ZOBACZ BAJKE »

    Tagi: