Gry Dla DzieciBezpieczne Gry Dla Dzieci

graj na sprawdzonej stronie gry-dladzieci.pl. Każdego dnia nowe gry i zabawy dla najmłodszych graczy. Zapraszamy

Wyszukaj Bajki

Oglądaj Bajki na Pełnym ekranie

Każdą z bajek można oglądnąć na pełnym ekranie wystarczy tylko, że klikniemy w ikonkę na pasku do włączania bajek, która znajduje się zaraz po opcji wyciszania i włączania dźwięku ( ikona 4 strzałki)
bajki

 • 11paź

  bajki yogi dla dzieciYogi oraz Boo Boo wyruszyli jak to bywa każdego dnia po przebudzeniu się w poszukiwanie jedzenia. Właśnie podczas takiej wyprawy odnaleźli dość duże jajko postanowili je oczywiście zanieść do domu aby przyrządzić z niego pyszne danie. Jednak ku ich zdziwieniu z takiego jajka wykluł się mały dinozaur. Zobaczcie jak potoczą się dalsze losy Yogiego jak i też Dinozaura oraz Boo Boo. Miś Yogi to świetna bajka dla wszystkich dziec. ZOBACZ BAJKE »

 • 11paź

  bajki miś yogi onlineKolejny odcinek świetnej i znanej każdemu dziecku bajce z Misiem Yogi. Tym razem do Parku w którym miesza Yogi przyjeżdża ekipa filmowa, aby tam kręcić swój film. Jednak Yogi będzie im w tym bardzo przeszkadzała. Reżyser będzie na niego bardzo zły. Zobacz jak potoczy się ta przygoda i czy bajki Miś Yogi zagra w tym filmie.  Jest to wspaniała przygoda dwóch wesołych zabawnych misiów.

  ZOBACZ BAJKE »

  Tagi:

 • 12kwi

  bajki miś yogiMiś Yogi jest to postać, która powstała dzięki wytwórni Hanna-Barbera. Bajka ta debiutowała w roku 1958. Miś ten zamieszkuje park Jellystone. Znany jest z podkradania jedzenia turystą w tym parku razem ze swoim przyjacielem Boo Boo. Właśnie za to ścigał ich strażnik tego parku o imieniu Smith. Jest to pierwsza kreskówka tego rodzaju na naszej stronie, jeżeli się Wam oczywiście spodoba to będziemy dodawać kolejne serie z przygodami Misia Yogi. ZOBACZ BAJKE »

  Tagi: ,