Gry Dla DzieciBezpieczne Gry Dla Dzieci

graj na sprawdzonej stronie gry-dladzieci.pl. Każdego dnia nowe gry i zabawy dla najmłodszych graczy. Zapraszamy

Wyszukaj Bajki

Oglądaj Bajki na Pełnym ekranie

Każdą z bajek można oglądnąć na pełnym ekranie wystarczy tylko, że klikniemy w ikonkę na pasku do włączania bajek, która znajduje się zaraz po opcji wyciszania i włączania dźwięku ( ikona 4 strzałki)
bajki

 • 05sie

  bajka krecik w zooW tym odcinku tej bajki dla dzieci w wersji online krecik wybiera się do ZOO do miasta. Tutaj poznaje bardzo dużo ciekawych zwierząt, które bardzo go interesują. W Zoo okazuje się, że duży problem ma król zwierząt jakim jest Lew, zobacz jak sobie razem poradzili z tym problemem. Bajki krecik są najlepsze. ZOBACZ BAJKE »

  Tagi: ,

 • 04cze

  krecik i jajko bajki dla dzieciW tym odcinku krecik budzi się po karnawale i zastaje bardzo dużo ciekawych przedmiotów, którymi postanawia się zająć. Odnajduje wszystko to co ludzie zużyli bawiąc się podczas karnawałowych zabaw. Był tak zajęty zabawami, ubieraniem się w maski i inne ciekawe przedmioty, że nawet nie zauważył skradającego się dużego psa.  Zobacz co z tego wynikło w tym odcinku z przygodami krecika. ZOBACZ BAJKE »

  Tagi: ,

 • 24kwi

  bajki z krecikiemKolejny już odcinek na naszej stronie bajki-dladzieci.eu z przygodami przezabawnej postaci jaką jest krecik. Podczas porządków wokół swojego mieszkania kreci odnalazł tajemniczy dywan. Jak już się później okazało był to czarodziejski, latający dywan. Krecik latał, pływał z latającym dywanem, a co się stało później możemy zobaczyć oglądając tą bajkę z krecikiem. ZOBACZ BAJKE »

  Tagi: ,

 • 10kwi

  bajka krecik pustyniaW tym odcinku krecik wybiera się śmigłowcem na pustynię. Jednak zapomniał o bardzo ważnej rzeczy, nie zabrał tam wody. Po pewnym czasie odnalazł studnię, jednak ku jego zdziwieniu cała była zasypana. Wysechł też wodopój dla zwierzątek, dlatego postanowił im pomóc i odkopać studnię aby dostać się do wody, przy tym napotkał na wiele ciekawych przygód, zresztą przekonajcie się o tym sami. ZOBACZ BAJKE »

  Tagi: ,

 • 19sty

  W tym odcinku Krecik postanowił wyruszyć w podróż. Długo się szykował oraz przygotowywał cały swój ekwipunek do tej wyprawy. I pewnego słonecznego dnia wyleciał rakietą jak myślał w kosmos. Jednak w czasie podróży coś poszło nie tak i jego rakieta się rozpadła. Jednak samemu krecikowi nic się nie stało wylądował jedynie na wyspie. Tutaj poznał swojego przyjaciela kraba, razem postanawiają szukać elementów statku, dzięki któremu krecik będzie mógł powrócić do domu. ZOBACZ BAJKE »

  Tagi: , , , ,

 • 18sty

  Każdego dnia rano po długiej drzemce krecik  wychodzi ze swojego mieszkanka. Przechodzi się jak zwykle po swoim lesie gdzie mieszka. Rozmawiam ze swoimi przyjaciółmi.  Jednak postanawia się jeszcze samemu przejść po lesie. I tu go zaciekawia pewna rzecz. Na początku nie wie co to jest. Krecik jak to Krecik jest bardzo ciekawski i dotyka pozostawionej gumy do żucia. I tu pojawia się problem nie może jej w ogóle odkleić nawet przy pomocy swoim przyjaciół. Jesteś ciekawy czy mu się to uda i jak się potoczą jego losy? Jeżeli tak to zapraszamy do oglądnięcia bajki ZOBACZ BAJKE »

  Tagi: , , , , ,

 • 07sty

  Bajka ta przedstawia nam postać Krecika. Bajka ta została wyprodukowana w Czechosłowacji czyli w dzisiejszych Czechach.  Postać tą stworzył Zdeněk Miler. Krecik powstała w 1956 roku więc już dużo czasu minęło od premiery pierwszej bajki z tym miłym stworkiem. Bajka którą możemy teraz oglądnąć czyli Krecik Ogrodnikiem powstała w roku 1696. Jej czeski tytuł brzmi: Krtek zahradníkem. ZOBACZ BAJKE »

  Tagi: , ,